Fundacja rapdach - kilka słów o nas

O NAS

Fundacja RapDach to innowacyjna organizacja non-profit, która skupia się na promowaniu odnawialnych źródeł energii jako inwestycji, która zawsze się opłaca – nie tylko w sensie finansowym, ale przede wszystkim w kontekście ochrony naszej planety. Nasza misja polega na zwiększeniu świadomości społecznej na temat znaczenia zrównoważonej energii i jej długotrwałych korzyści.
Fundacja RapDach dąży do pozyskiwania funduszy na instalacje fotowoltaiczne dla instytucji, które najbardziej ich potrzebują, zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe i szpitale to tylko niektóre z placówek, które mają ogromne zapotrzebowanie na energię elektryczną. Wierzymy, że pomagając im zmniejszyć koszty energii, umożliwiamy im inwestowanie więcej w rozwijanie ludzi i narzędzi potrzebnych do edukacji i opieki zdrowotnej.
Jednak nasza misja nie kończy się na promowaniu odnawialnej energii. Poprzez nasz program „Akademia Młodego Specjalisty”, dążymy do kształcenia młodych i ambitnych ludzi w zawodach przyszłości. Nasza wizja to wyposażenie kolejnych pokoleń w umiejętności i wiedzę, które pozwolą im skutecznie przyczynić się do zrównoważonego rozwoju naszej planety.
W Fundacji RapDach wierzymy, że inwestowanie w odnawialne źródła energii i edukację to klucz do lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

AnyConv.com__biel-morro-HCha-UHkIg8-unsplash-1
AnyConv.com__t-chick-mcclure-fAl0svR9hm8-unsplash-1

Dane Fundacji

  • KRS: 0001032848
  • NIP: 7343624330
  • ADRES: Ptaszkowa 957

NUMER NASZEGO KONTA:

ŁĄCKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Wpłaty w IBAN PLN:

PL 51 8805 0009 0049 3873 2000 0010

SWIFT: POLUPLPR

Zarząd fundacji

Mateusz Lachowski
Prezes
Łukasz Job
Wice Prezes

Tu jesteśmy